Strona główna
Lunch Menu
Aktualności

Zajmujemy się profesjonalną organizacją wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Realizujemy przyjęcia weselne, imprezy, komunie, chrzciny oraz inne uroczystości. Znakomita kuchnia i profesjonalna obsługa zapewnią niepowtarzalną atmosferę na Twoim przyjęciu. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie według potrzeb Klienta oraz w oparciu o zakładany budżet.

O nas - Zwycięska 9

Zwycięska 9 to miejsce stworzone z pasji i miłości do jedzenia. Inspirujemy się podróżami, z których przywozimy nowe pomysły do menu, nie zapominając o regionalnych dobrociach. Wypiekamy własne chleby, przygotowujemy domowe makarony. Już od samego rana zapraszamy na smaczne sycące śniadania, w towarzystwie pysznej aromatycznej kawy. Popołudniu chcemy ugościć Was naszymi lunchami, które pokochało całe południe Wrocławia. Wieczorem natomiast zapraszamy na kolację przy dobrym kieliszku wina. Pragniemy aby nasza restauracja była miejscem, do którego chętnie będziecie wracać! Do zobaczenia przy stole.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Masz pytanie do nas? Zadzwo lub napisz a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. W przypadku rezerwacji zapraszamy do wysłania osobnej rezerwacji.

Menu strony

Informacje kontaktowe

Menu strony

Informacje kontaktowe

Zarezerwuj stolik -
Wypełnij formularz!